Kategorie

Hlavní stránka

Kontakty

Kancelář Infoservisu


Tel CZ: +420 596 621 921

Tel PL: +48 33 852 1555

GSM CZ: +420 602 769 179

GSM PL: +48 698 142 690

Mail: dispecink@cespol.cz

Chat: opolsku.info/chat

Copyright

Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce.
ˆ Cespol Sp. z o.o.

Informace
Proč nemít svou doručovací adresu v Polsku?
27.03.2012, 16:12:00
Mail Poslat článek
Opinion Přidat názor
Print Tisk článku
Rate Ohodnotit článek
BB
8.1 Služby office
Hodnocení článku: 3
Počet zhlédnutí ( 13716 )

Doručovací adresa v Polsku? Ano, je to řešení vysokých nákladů na poštovné při objednávce z Polska.


Dnešní svět internetu nám nabízí v zásadě neomezené možnosti nákupů všeho, nač si jenom vzpomeneme. Ještě v nedávných dobách bylo pro nás nemyslitelné , abychom si objednali zboží ze zahraničí. Tedy, pokud nám nedovezli dárek příbuzní, nebo jsme nebyli vybaveni tuzexovými bony a mohli tak mít aspoň kousek toho nedosažitelného západního světa.
V dnešní době je situace naštěstí zcela jiná. Výrobci nás zaplavují reklamami a je nepodstatné z jaké země. Stačí nám usednout ke kávě, zapnout počítač a koupit si cokoliv od ponožek až po dům.
Výrobci si mnou ruce, ale s nimi také pošty a kurýrní společnosti, které mezinárodních přeprav využily natolik, že si nekontrolovaně zvedly ceny. Opravdu přejetí pomyslné čáry na mapě je až tak drahé, že může , byť je cesta o jeden kilometr delší , zvednou cenu až na trojnásobek?
Pokud si malá česká firma objedná balík z Polska je nucena zaplatit mezinárodní přepravu, což je z ohledem na vysoké poštovní poplatky zahraničních zásilek neekonomické. Objedná-li si naše dcera sportovní obuv v polském on-line shopu za výhodnou cenu, vzápětí na to zjistí, že za kurýrní zásilku do zahraničí zaplatí téměř třetinu ceny botek a tak se dostane vlastně na naší českou cenu oněch bot. A proč by měla platit, když bydlí například dva kilometry od hranice a je schopna si převzít zboží osobně na své doručovací adrese?
Dle posledních průzkumů je pro stále více firem i soukromých osob finančně zajímavější nechat si poslat zboží na doručovací adresu do příhraničního města v Polsku, pro náš příklad uvedeme Cieszyn, kde se již na službu DORUČOVACÍ ADRESA V POLSKU nemnohé společnosti specializují. Převážejí došlé zásilky přes hranici, v našem konkrétním příkladu do Českého Těšína a posílají zákazníkovi českou poštou. Tímto procesem se značně sníží náklady na poštovné.
A nákladů na zajištění doručovací adresy v Polsku se nemusí obávat nikdo. Firmy, které tuto službu poskytují, mají připravené zajímavé nabídky jak pro jednorázové klienty, tak pro stále klienty formou paušálů.
Dalším podstatným důvodem proč si zřídit doručovací adresu v Polsku je fakt, že v dnešní ekonomické krizi se stále více výrobců obává posílat své zboží do zahraničí, mám zde na mysli hlavně odběratele typu on-line obchody. Vím z rozhovoru se živnostníky, kteří provozují své malé on-line obchůdky, že od nich někteří dodavatelé doručovací adresu v Polsku přímo vyžadují pod podmínkou nedodání zboží.
Je tedy na nás, jakou formu zaslání naší objednávky z polských on-line obchodů si zvolíme, avšak při dnešním zdražování stojí za to promyslet si do předu každou nesmyslně utracenou korunu.
Zajímá-li Vás konkrétní nabídka, obraťte se na CBS , email : cespol@cespol.pl
A hlavně pamatujte, doručovací adresa v Polsku Vám má pomoci, ale firmy poskytující tuto službu nemá dostat do maléru, proto mají ve většině případů určeno ve stanovách zákaz přeposílání tohoto druhu zboží:
 Nebezpečné zboží ve smyslu IATA
 Potraviny, rychle se kazící
 Živá zvířata
 Částmi lidského těla
 Výbušniny
 Peníze

PDF
Export do PDF
Print
Tisk článku
Mail
Poslat článek
Opinion
Přidat názor
1 2 3 4 5
Počet hlasů: 7012, aktualní průměr: 3
Komentáře:
Komentáře jsou povoleny pouze pro registrované uživatele.
Počet názorů 0
Reakce čtenářů

Související články:

Stojí za přečtení

Průzkum polského trhu

Zkraťte čas potřebný k zavedení Vašeho výrobku či služby na polský trh a snižte náklady s tím spojené.
Průzkum polského trhu..


Vyhledání obchodního partnera v Polsku

Největší zájem naši klienti projevili o pomoc při vyhledání zahraničního obchodního partnera.
Pokud je tato problematika aktuální i v případě Vaší společnosti, zde uvádíme potřebné informace.


Řešení pohledávek v Polsku

Máte pohledávky v Polsku a nevíte, jak je od neplatičů vymoci!?
Pomůžeme Vám!
Pohledávky v Polsku..


Reklama

Napište nám
Od

Popis

Text

Viz také:

oSlowacji.info
oPolsku.info
oCzechach.info
C-bs.eu
Cespolgroup.com
Dobrarada.biz